• Powiatowe biegi przełajowe z udziałem naszych uczniów 29.09.2017

• Dnia 29 września 2017 roku na Stadionie Miejskim w Żninie odbyły się mistrzostwa powiatu
          w biegach przełajowych. Ogółem do rywalizacji przystąpiło 130 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze.

Martyna Lewandowska z klasy III A Gimnazjum zdobyła brązowy medal w biegu na 1500m.

Oskar Gabryszak z klasy VI b Szkoły Podstawowej zdobył brązowy medal w biegu na 1000m.

Pozostali uczniowie: Małgorzata Plewa (III A Gim.), Martyna Dąbrowska (VI b SP), Oliwia Lasecka (VI a SP), Maksymilian Kuś (V a SP), uplasowali się w pierwszej dziesiątce każdego biegu.

Martyna Lewandowska i Oskar Gabryszak będą reprezentować powiat żniński na zawodach wojewódzkich dnia 10 października br. w Bydgoszczy.

Opiekunem uczniów był Stefan Fedejko.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom.